;
ukr
Показати всі результати
Назад

Красиві загадки у квесті «Музей неможливих фігур»

Рецензія квесту "Музей неможливих фігур"

Якщо ви постараєтеся, то напевно згадайте величезну кількість видів мистецтва. Тут до традиційного живопису або музики напевно додасться міцно фотографія і телебачення, що вже зміцнилися. Тут же – кулінарне, бойове, мистецтво маніпуляції... Власне, будь-яке з людських занять рано чи пізно з ремесла стає мистецтвом.

Вміння знайти загадку і розглянути таємницю в, здавалося б, очевидних речах, - це саме те, що робить зі створення квест-кімнат своє особливе мистецтво. Ви, напевно, вже бачили приклади творів цього дуже молодого вигляду наживо. Якщо ви вже встигли закохатися в красу загадки та її розв'язання – вам потрібно відвідати «Ніч у музеї» від авторів проекту «Віхід є. Але часу мало».

Вперше одного з авторів проекту нам вдалося побачити на балконі третього поверху на розі Оболонської та Межигірської. Поки команда збиралася, ми встигли поговорити про погоду (куди ж без цього) і мотоцикли: саме так, як це буває в малоповерхових кварталах, - перекрикуючи рідкі машини, що проїжджають, із землі майже під самий дах.

На дверях немає неонової вивіски, що кричить: двері, що нічим не виділяються, зі знаком «Обмеження швидкості: 60» - саме він став логотипом проекту. Відчинивши двері, прямуємо вглиб поверху повз одинокий холодильник, і далі - сходами нагору. На третьому поверсі – відчинені двері, де на нас уже чекають. Олексій (саме з ним ми мали приємну розмову кілька хвилин тому) трохи розповідає про те, що чекає на нас усередині.

За дверима – назва не бреше – знаходиться справжнісінький музей. У колекції – твори кількох авторів, переважно графіків, хоча є роботи портретистів, а також майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Експонати дуже цінні, тому – прохання ставитись до них з належною увагою та обережністю (це, до речі, чиста правда – експонати і правда мають суттєву художню цінність, і представлені за погодженням з авторами творів; є припущення, що «Ніч у музеї» цим унікальна ). Ну і - оскільки музей цілком справжній - вхід можливий виключно в музейних тапках (приносити їх не потрібно, все необхідне ви отримаєте на вході). Невеликий спойлер: прихованих механізмів та загадок у самих тапках немає (ми перевірили, не сумнівайтеся).

Опинившись у квест кімнаті, автор огляду з'явився відразу дві думки:

Перша - "це дуже красиво!"

Кімната і справді естетично чудова. А вся справа – у простоті та виправданому мінімалізмі. Білі стіни та паркетна підлога, картини на стінах, мінімум предметів обстановки. Все це створює міцну основу для гри, де учасника буде сконцентровано на основному – загадці та її вирішенні.

А друга – «скільки ж тут загадок!»

І дійсно, рухаючись від картини до картини, дуже легко поринути у світ таємниць, закладених авторами у їхні картини. При цьому найпростішим буде повернутись від розгляду творів до вирішення загадок самої кімнати. Але – не впадайте у відчай – вивченням картин ви займетеся ще не раз у процесі пошуку виходу.

Наша оцінка складності кімнати «Музей неможливих фігур» – вища за середню. Якщо ви вже встигли випробувати на смак розв'язання непростої загадки, і вам подобається продуманість в деталях від оформлення рівня освітленості до форми дверної ручки – це саме час провести «Ніч у музеї»: вам неодмінно запам'ятається ця кімната!

На цій же локації знаходиться чудовий квеструм «До чого тут панда?».

А ще вам напевно захочеться заглянути і до третього квесту цього провайдера після прочитання огляду Скарби мадам Пєтухової у квесті «12 стільців».

Автор: Администрация Quest Games

Назад до списку
Якою мовою Ви бажаєте переглянути наш сайт?